skip to Main Content

Gamze Toys 1986 ‘den birikmiş tecrübesi ile oyuncak sektörü içinde ürününü geliştirme misyonuyla çocuklar için kaliteli ve sağlığa uygun oyuncaklar üretmektedir. Gamze Toys Kazım Kılıç tarafından ilk olarak Bursa’da kurulmuştur. Faliyetlerine pelüş oyuncak imalatçısı olarak başlayan Gamze Toys 2004 yılında bebek üretimine başlamıştır.

Gamze Toys olarak birikmiş tecrübemizle sektörde hızlı bir yükselme yakalamış, sektöre değer katarak önemli bir pazar payına sahip olmuştur. Her zaman ilerisini düşünerek sektöre yön veren bir liderlik politikası ile hareket ediyoruz. Her zaman çocukların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyor tasarım ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi tüm dünya çocuklarına ulaştırmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız her işin içinde dürüstlük, kalite  ve bütünlük arıyoruz. Ürünlerimizin hepsinin Avrupa standardı testi EN 71-1-2-3 raporları mevcuttur. Ürünlerimizin üretim sürecinde her şeyden önce çocuklarımızın sağlığı için her ayrıntısına dikkat edilir.

Ürün portföyümüzü en güzel şekilde sergilemek ve çocukların hayallerine dokunarak onların iyi bir oyun deneyimi yaşayabilecekleri oyuncakları üretmek adına var gücümüz ile çalışmaktayız.

Back To Top
×Close search
Ara
Arabic Arabic English English Russian Russian Turkish Turkish